APARTAMENT NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG

2Apartament w Kołobrzegu.

Apartament z ogrodem, umeblowany i wyposażony w sprzęt RTV i AGD, w wyjątkowym budynku w super promocji, tylko 5500 zł za 1m2. Komfortowy wypoczynek i tylko 70 m do plaży, na tarasie własnego apartamentu, w otoczeniu zieleni, w zdrowym nadmorskim mikroklimacie-wszystko to ma zagwarantowane przyszły nabywca. Budynek wykonany jest z najlepszych materiałów, w zgodzie z naturą chronionego krajobrazu, każdy apartament wykonano ,pod klucz. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z kabiną prysznicową. Z pokoju jest wyjście na taras powierzchni 7,22 m2 i własny ogródek o powierzchni 50,20m2.
Całość zabudowy-budynek oraz otoczenie jest bardzo starannie wykonane i zagospodarowane, tworząc harmonijną całość z pobliską plażą i parkiem, zapewniając wspaniałe warunki do pełnego, komfortowego wypoczynku całej rodziny. Apartament można zgłosić zarządcy do wynajmu, co przy znakomitej lokalizacji i rozbudowanej funkcji sanatoryjno-wypoczynkowej obiektu zapewnia duże zainteresowanie apartamentem przez cały rok.

Powierzchnia całkowita
64,83 m2
Rok budowy
2010
Cena
382.497 PLN

Agent: Leszek Chlebanowski Mielno
Kontakt:
Tel.: +48 608621626
Tel. kom.: +48 608621626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Nr oferty: SM067-87
——————-
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Print Friendly, PDF & Email