APARTAMENT NA SPRZEDAŻ PLUSKI

Apartament w Pluskach.
Na sprzedaż apartament o powierzchni 41,84m2 w miejscowości Pluski.
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.

OFERTA DOTYCZY APARTAMENTU nr 1.

Oferujemy Państwu ekskluzywne apartamenty w pięknym, malowniczym miejscu we wsi Pluski, nad samym Jeziorem Pluszne, jednym z najbardziej urokliwych i najczystszych jezior Warmii i Mazur.
Wybudowane zostały w technologii tradycyjnej, wg projektu pracowni architektonicznej w Warszawie, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z dbałością o jakość i detale wnętrz. Posadowione są na ogrodzonym i zagospodarowanym zielenią terenie o powierzchni ok. 1500 m2, przy ścianie lasu i z dostępem do jeziora.
Apartamenty posiadają niezależne wejścia z zewnątrz budynku i widokowe tarasy. Lokale są komfortowe, przestronne. Piękny widok z wnętrza zapewniają duże przeszklenia.

Prezentowany apartament o powierzchni 41,84 m2 składa się z części otwartej, a w niej: hall wejściowy, salon z dekoracyjnym kominkiem, kuchnia oraz niezależna sypialna i łazienka z kabiną prysznicową. Wyposażenie kuchni i łazienki w cenie. Na zdjęciach przykładowa aranżacja apartamentu.
Wykończony taras o pow. 21 m2 (deska Twinson) z wyjątkowym widokiem na jezioro.

Ponadto w skład nieruchomości wchodzą:
-miejsce postojowe na terenie posesji
-udział w terenach wspólnych budynku: rowerownia , pomieszczenie techniczne
-udział w zagospodarowanej działce o pow. 1484 m2. Kupujący nabywa udział proporcjonalny do wielkości apartamentu w tym nasadzenia, trawniki, automatyczne nawodnienie, podjazdy i chodniki z lokalnego kamienia polnego.
Działka jest ogrodzona http://opelz-blog.de/bokstaven-h/index.html , brama wjazdowa na pilota, furtka, domofon, zadaszony śmietnik, skrzynki pocztowe
-sauny i pomosty nad jeziorem z kameralną trawiastą plażą, do wspólnego użytku.

Lokale wyposażone są we wszystkie media (woda, prąd, kanalizacja). Właściciel każdego lokalu ma możliwość zdalnego sterowania przez nadajnik GPS systemem alarmowym i ogrzewaniem.
W okolicy sklep, restauracja z kuchnia regionalną i smażalnia ryb, plaża gminna z placem zabaw, SPA, Lasy Łańskie, wypożyczalnia sprzętu wodnego.
Jezioro Pluszne posiada pierwszą klasę czystości. Bardzo cenione również przez kite i wind surfinowców!
Możliwość uprawiania sportów zimowych. W pobliżu są wyciągi narciarskie, narciarze biegowi znajdą tu piękne trasy wśród lasów.

Zapraszamy do oglądania.

POMAGAMY PRZY FORMALNOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z ZAKUPEM NIERUCHOMOŚCI

Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239
Kontakt pod numerem telefonu 48 516 340 706, 48 (89)527 38 33
www.olsztyn.wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 41,84 m2
Rok budowy: 2012
Cena: 535.600 PLN

Nr oferty: SM102-2422

Agent: Elżbieta Stachowska-Bohdanowicz Olsztyn
Kontakt:
Tel.: 89 5273833
Tel. kom.: 516-340-706
e-mail: e.bohdanowicz@wgn.pl

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email