Mieszkanie na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

Mieszkanie w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Gołonóg, na osiedlu popularnie zwanym Manhattanem. Lokalizacja jest wyjątkowo korzystna:
bardzo blisko ścisłego centrum miasta (2 km), doskonałe skomunikowanie z węzłem komunikacyjnym Warszawa- Cieszyn (2 km) i drogą E4 Kraków- Katowice. Na osiedlu znajdują się liczne punkty usługowo- handlowe, niedaleko znajdują się szkoły, przedszkole, aqua park Nemo, CH Pogoria,kino Helios, poradnia zdrowia.

CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie ma powierzchnię 70 m2 i znajduje się na trzecim piętrze bloku. Jest bardzo korzystnie rozplanowane: po przejściu przez pojemny hol, po lewej stronie mija się osobną łazienkę i toaletę. Sercem mieszkania jest ciepła i duża kuchnia. Szeroki korytarz kieruje po kolei do trzech ustawnych pokoi, z których pierwszy jest w większości wyposażony i naturalnie doświetlony. Drugi z pokoi, największy, posiada wyjście na balkon, jest przestronny i ustawny. Ostatni z pokoi ma kształt prostokątny, zaopatrzony jest w duże okno i doskonale spełni rolę jako pokój dla dziecka.
Podłogi mieszkania są wyłożone panelami w pokojach, kuchni i części komunikacyjnej, natomiast łazienka, toaleta i przedpokój wyłożone są płytkami ceramicznymi.

MEDIA: Mieszkanie posiada centralne ogrzewanie i bieżącą wodę z ciepłowni. Zaliczki na media są niewysokie, mieszkanie jest ekonomiczne i- z racji swego położenia w budynku- naturalnie ciepłe.

PRZEZNACZENIE: Mieszkanie jest doskonałe dla rodziny z dziećmi. Trzy pokoje z powodzeniem umożliwią wygodne i swobodne funkcjonowanie wszystkich domowników bez obawy o naruszanie czyjegoś spokoju.

INFORMACJE DODATKOWE: Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 3 m2. Obecnie na osiedlu trwają prace porządkowo- remontowe ponieważ budowane są nowe miejsca parkingowe oraz chodniki i dróżki osiedlowe.

CENA: 229 900,00 zł- DO NEGOCJACJI. CENA OBEJMUJE CZĘŚCIOWE WYPOSAŻENIE WYSOKIEJ KLASY. LOKAL I WYPOSAŻENIE SĄ W IDEALNYM STANIE, BARDZO ZADBANE.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

Więcej ofert na stronie www.wgn-silesia.pl

Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie wgn-silesia.pl w zakładce Regulamin.

Nr oferty: US052012MG
Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Agent prowadzący: Karol Skibiński, tel. 696 051 759
Agent odpowiedzialny zawodowo: Mariusz Jachowski nr lic. 12698

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce.
Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo!
Zapraszamy!

Nr oferty: SM120-7039

Powierzchnia całkowita: 70,00 m2
Cena: 229.900 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email