MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ GORZÓW WIELKOPOLSKI

zero procent prowizjiMieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim.

W ofercie: Do sprzedania trzy-pokojowe mieszkanie, dostępne od zaraz o powierzchni 62,7m2 na osiedlu Piaski.
Mieszkanie jest interesującą inwestycją dla ludzi ceniących ciszę, spokój, wolne miejsca parkingowe, małą odległość do ważniejszych punktów w mieście, oraz nie chcą zaglądać do okien sąsiadom.

Mieszkanie przygotowane do remontu – pozostał tylko kawałek boazerii oraz gumowa wykładzina na podłogach. Najistotniejszą kwestią jest zwrot ze spółdzielni w aż 96% za wymianę okien(spółdzielnia Metalowiec). Instalacja elektryczna miedziana.
Kuchnia widna z piekarnikiem z płytą gazowa i z zlewozmywakiem. Łazienka z wanną i z umywalką, częściowo w kafelkach. WC osobno, cała w płytkach. Całość mieszkania pusta.
Do dyspozycji balkon, piwnica, suszarnia -wspólna, duży obszar miejsc parkingowych oraz parking strzeżony.
Aranżacja pomieszczeń w gestii właściciela!!
Mieszkania wewnętrzne – bardzo ciepłe. Tereny znajdujące się w sąsiedztwie posiadają plan zagospodarowania z przeznaczeniem na tereny rekreacyjne.
Cały blok ocieplony w 2009r. Klatka malowana w 2004.
Mieszkanie nie posiada żadnych zadłużeń.

Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie.
Polecam!

Doradca ds. Nieruchomości Tomasz Kazuś
kom. 669 562 330
e-mail. kazus@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 62,70 m2
Rok budowy: 1986
Cena: 148.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email