MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ KATOWICE

Mieszkanie w Katowicach. Mieszkanie na sprzedaż.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Sprzedaż bezpośrednia. KOSZTY WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!!
Dom w Dolinie Trzech Stawów to luksusowy projekt apartamentowy wraz kompleksem rekreacyjno-sportowym, zlokalizowany w malowniczej scenerii Doliny Trzech Stawów. To właśnie niezwykły krajobraz stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Lokalizacja ta jest idealnym kompromisem pomiędzy odległym zaledwie o 5 minut drogi centrum miasta, a zaciszem rozciągających się wokoło terenów zielonych.

Przewidywany termin ostatecznego odbioru prac budowlanych i zagospodarowania terenu: maj 2014 r.

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,dwóch łazienek oraz dwóch przedpokoi o łącznej powierzchni 73,91 m2. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 3,59 m2 oraz taras o powierzchni 7,51

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Materiały zastosowane przy realizacji inwestycji spełniają wszystkie wymogi i najbardziej surowe normy obowiązujące obecnie w branży budowlanej. Ściany zewnętrzne, jak i wewnętrzne między mieszkaniowe wykonane są z materiałów ceramicznych. Ściany działowe wykonane są materiału silikatowego. Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C, okna drewniane z sosny barwionej, a parapety wewnętrzne wykonane z konglomeratu kamiennego. Podłogi – wylewka betonowa zatarta na gładko, przygotowana pod indywidualne wykończenie ostatniej warstwy podłogowej. Instalacja elektryczna kompletna, z wyłączeniem dostawy i montażu opraw oświetleniowych i kuchenki elektrycznej. Instalacja c.o. kompletna – wraz z grzejnikami i zaworami. Budynek zasilany jest zarówno w ciepłą jak i zimną wodę bezpośrednio z sieci miejskiej. Do mieszkań doprowadzona jest instalacja telefoniczna, internetowa i telewizyjna.

W podziemiu budynku znajduje się garaż wielostanowiskowy przeznaczony dla właścicieli mieszkań i lokali użytkowych. Istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej.

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, przychodnie, banki, przedszkola, szkoły, etc. Dom w Dolinie Trzech Stawów to również nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy obejmujący korty tenisowe, boiska sportowe, klub fitness, place zabaw dla dzieci. Za doskonałą lokalizacją osiedla przemawiają przepiękne krajobrazy oraz dostępność licznych ścieżek i tras rowerowych. Dużym atutem lokalizacyjnym jest bliskość głównych szlaków komunikacyjnych: A4 Kraków-Katowice-Wrocław, Bielsko-Biała-Katowice-Częstochowa-Warszawa.

Cena sprzedaży wynosi 473 058 zł.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

Więcej ofert na stronie www.wgn-silesia.pl

Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie wgn-silesia.pl w zakładce Regulamin.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Agent prowadzący: Rafał Gluza, Tel. 881 506 881
Agent odpowiedzialny zawodowo: Mariusz Jachowski nr lic. 12698

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce.
Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo!
Zapraszamy do współpracy.

Nr oferty: SM120-6911

Agent: Rafał Gluza Katowice
Kontakt:
Tel.: 881 506 881
Tel. kom.: 881 506 881
e-mail: agent02katowice04@wgn.pl, r.gluza@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 73,91 m2
Rok budowy: 2014
Cena: 473.058 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email