Mieszkanie na sprzedaż Kwidzyn

Kawalerka na sprzedaż.
Mieszkanie (kawalerka) na sprzedaż w centrum Kwidzyna. Nieruchomość o powierzchni 27,8m2
mieści się na 4 piętrze i składa z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i korytarza. Pokój jest jasny i bardzo ustawny.

Na podłodze położony został parkiet (obecnie przykryty wykładziną PCV). Ściany w pokoju są gładzone i pomalowane. Okno PCV. Istnieje możliwość zrobienia balkonu (przybliżony koszt o. 7 tys. zł). Z korytarza wchodzi się do kuchni, która częściowo otwarta jest na pokój. Przy blacie od strony pokoju można dostawić krzesła i zrobić mini barek. W kuchni na podłodze jest terakota, a ściany do połowy pokrywają kafle. Z korytarza wchodzi się również do łazienki całej wykonanej w kaflach z interesującym motywem. Łazienka ma na wyposażeniu prysznic, umywalkę i WC. W korytarzu na podłodze jest terakota (taka sama jak w kuchni), ściany są malowane. Po lewej stronie znajduje się wnęka, którą można zagospodarować np. poprzez wstawienie szafki na buty itp. Instalacje gazowa i elektryczna zostały wymienione. Ogrzewanie centralne z miasta. Czynsz na jedna osobę wynosi 240zł, na dwie osoby 270zł.

Dodatkową opłatą nie ujętą w czynszu jest energia elektryczna. Warto wspomnieć o tym, że parking przy bloku jest wewnętrzny , wjazd poprzez bramę na pilota, mamy więc pewność, że niepowołane osoby nie będą zajmować nam miejsc parkingowych. Mieszkanie godne uwagi. Nieruchomość atrakcyjna pod względem położenia i stanu. Zachęcam do oglądania!

Nr oferty: SM128-1132

Powierzchnia całkowita: 27,80 m2
Cena: 82.000 PLN

Agent: Wiesława Chomicka
licencja: 20652 KWIDZYN
Kontakt:
Tel.: 603 70 55 85
Tel. kom.: 55 277 65 09
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email