MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ OSTRÓW WIELKOPOLSKI

SM020-6077Mieszkanie w Ostrowie Wielkopolskim na sprzedaż.

Doskonała oferta komfortowego i funkcjonalnego mieszkania po kapitalnym remoncie. Lokal na parterze o powierzchni 72,70 m2 w którym do dyspozycji mamy duży, słoneczny salon z dostępem do loggy, dwa samodzielne pokoje, kuchnię z aneksem jadalnym, łazienkę razem z WC wykończoną w wysokiej jakości płytkach i w wannę z hydromasażem oraz przestronny przedpokój. Ponadto właściciele mieszkania mają prawo do korzystania z pomieszczenia w piwnicy.
Mieszkanie po kapitalnym remoncie w trakcie którego wymieniono wszystkie instalacje. Sufity podwieszane z wbudowanym oświetleniem ledowym i halogenowym. Wszystkie okna PCV z roletami zewnętrznymi. Podłogi w pokojach wyłożone panelami, w pozostałych pomieszczeniach płytki, ściany gipsowane, malowane. Niewątpliwą zaletą tej oferty jest fakt, iż mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych, ma swój indywidualny i niepowtarzalny styl a ponadto istnieje możliwość pozostawienia w cenie mieszkania zabudowy kuchennej wraz z AGD (lodówka, okap kuchenny, zmywarka, piekarnik, płyta halogenowo-elektryczna) oraz dwóch szaf w zabudowie.
Miesięczne opłaty do spółdzielni wynoszą około 490 zł bez zużycia wody. Ciepła woda z sieci miejskiej.
Polecam szczególnie ze względu na dogodną lokalizację, blisko sklepy pierwszej potrzeby, szkoła, przedszkole, kościół, przychodnia lekarska, warzywniak i przystanki MZK – wszystkie te aspekty sprawiają że oferta ta jest skierowana zarówno dla osób młodych szukających własnego M. jak i dla osób starszych ukierunkowanych na mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

Agent: Anna Kaczmarek
licencja: 3784 Ostrów Wielkopolski
Kontakt:
Tel.: 62 738 11 44
Tel. kom.: 691 860 010
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl

Nr oferty: SM020-6077

Powierzchnia całkowita: 72,70 m2
Cena: 190.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email