MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ POLANICA-ZDRÓJ

2Mieszkanie w Polanicy-Zdroju.

Kupujący nie płaci prowizji. Rewelacyjny apartament z fantastycznym kilkudziesięciometrowym tarasem w samym sercu Polanicy, z widokiem na Deptak, idealny zarówno do zamieszkania jak też na działalność typu kawiarnia czy biuro. Bezpośrednie wejście z zewnątrz wyłącznie dla tego lokalu. Niepowtarzalna okazja! Tylko teraz możliwość negocjacji ceny.
Duży salon, 5 pokoi, kuchnia, łazienka z dużą wanną, 2 toalety. Okna drewniane, w części wymienione, na podłogach parkiety, ogrzewanie gazowe /możliwość przełączenia na elektryczne/.
Z przedpokoju wchodzimy do wielkiego salonu, który może również pełnić funkcję jadalni i pokoju dziennego, za nim usytuowane są jeszcze dwa pomieszczenia idealne na gabinet z zapleczem lub sypialnię z garderobą, albo dwa pokoje gościnne.

Kuchnię urządzono na tyłach salonu, tylko częściowo przysłaniając ją ścianami.

Dwie pozostałe sypialnie znajdują się na półpiętrze, tak jak toalety i łazienka.
Nieruchomość usytuowana jest w centrum Uzdrowiska, w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic, przy wejściu do kościoła i szlaku wiodącym do wyremontowanego Parku Zdrojowego.
Wynagrodzenie Pośrednika płaci Sprzedający.

WGN Kłodzko, tel. 74/6626555, lic. zaw. 8994, nr oferty w biurze 1121.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają niedoskonałości, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.

Nr oferty: SM058-1121

Agent: Sylwia Jagódka lic. zaw. 8994
licencja: 8994 Kłodzko
Kontakt:
Tel.: 74 66 26 555
e-mail: biuro@wgn.klodzko.pl

Powierzchnia całkowita
142,00 m2
Cena
480.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

 

Print Friendly, PDF & Email