MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SŁUPSK

m4Mieszkanie w Słupsku do sprzedania.

Mieszkanie usytuowane na poddaszu kamienicy w centrum miasta. W przedpokoju na ścianach głęboko fakturowana gładź, częściowo malowana na kolor, na podłodze terakota przechodząca w deski cyklinowane w otwartym salonie z gładzią na ścianach malowaną na kolor. W kuchni częściowo ściany malowane na kolor połączone z glazurą oraz terakota na podłodze, wyłożona od przedpokoju. W łazience glazura i terakota. W pokojach na ścianach gładzie malowane na kolor i tapeta oraz wykładziny i deski cyklinowane na podłodze. Wszystko wykończone listwami. Stolarka okienna PCV.
W CENIE MIESZKANIA POZOSTAJE: stała zabudowa mebli kuchennych wraz ze sprzętem AGD (kuchenka, lodówka).
Opłaty na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej ok.300,-PLN na trzy osoby z wliczoną opłata za wodę, ścieki, śmieci oraz fundusz remontowy.
Ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza przepływowego. Ogrzewanie własne elektryczne z programatorem. Koszt energii elektrycznej na trzy osoby w okresie zimowym ok. 500,-PLN, w okresie letnim ok. 300,-PLN. Możliwość podłączenia gazu.
Kamienica stopniowo remontowana. Wymienione drzwi wejściowe, założony domofon numeryczny, okna PCV, fotokomórka w koytarzu oraz na piętrach. Odnowione pokrycie dachowe.
Mieszkanie słoneczne, ciepłe, położone jest na osiedlu z pełną infrastrukturą. W niedalekiej odległości znajduje się wiele sklepów, markety, poczta, szkoła, przystanek autobusowy.
Możliwość odstąpienia najmu garażu 130,-PLN m-c.

Powierzchnia całkowita: 80,00 m2
Cena: 160.000 PLN

Agent: Ewelina Stenka (Jadwiga Kubicz Licencja Nr. 7278)
licencja: 7278 Słupsk
Kontakt:
Tel.: (59) 842-80-75
Tel. kom.: 695707422
e-mail: slupsk@wgn.pl

Nr oferty: SM030-2553

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email