MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SOSNOWIEC

Mieszkanie w Sosnowcu. Sosnowiec, Śródmieście, Czarna, mieszkanie, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego.
Na sprzedaż bardzo przestronne, położone w świetnie skomunikowanej, ale zarazem cichej części Sosnowca, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2. Ze względu na liczbę pomieszczeń oraz lokalizację na 1 piętrze, nadaje się bardzo dobrze dla małżeństwa z dziećmi, a także osób zawodowo pracujących w domu.

Więcej szczegółów na temat oferty pod numerem tel. 784 554 364

Mieszkanie w pełni rozkładowe, nie wymagające wkładu finansowego. Składające się z przestronnego salonu (19,95m2 duży balkon) oraz ustawnej, jasnej prostokątnej kuchni (6,72m2). Dodatkowo trzy komfortowe pokoje (13,11m2, 9,86m2, 7,48m2), np. dla dzieci lub jeden z nich można zaaranżować jako osobny gabinet. Silnym atutem mieszkania, szczególnie przy większej rodzinie, jest łazienka (2,88m2) z osobnym WC (1,26m2) oraz pomieszczenie (nr 9 na planie) pasujące pod zabudowaną szafę.

Mieszkanie znajduje się w bezpiecznym budynku, w otoczeniu niskiej zabudowy z odpowiednią ilością miejsc parkingowych. Spokojne oraz miłe sąsiedztwo. Stan mieszkania oraz techniczny budynku oceniany jako dobry. Do mieszkania przynależy piwnica.

To mieszkanie może być Twoje już za 755zł miesięcznie (czytaj niżej).

Ze względu na będące w okolicy centrum handlowe z kinem oraz supermarket (CH Plaza, Lidl, Tesco, Biedronka), liczne punkty usługowo-handlowe, przychodnię, aptekę oraz przystanki komunikacji miejskiej pozwalające na bardzo dobry dojazd w dowolnym kierunki, mieszkanie bardzo dobrze nadaje się dla osób pracujących, a także ceniących sobie komfort załatwienia większości spraw w swojej okolicy.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu.
Krzysztof Badan
784 554 364
k.badan@wgn.pl
www.wgn-nieruchomosci.sosnowiec.pl/rekomendacje.html

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Nr oferty: SM143-84

Agent: Krzysztof Badan Sosnowiec
Kontakt:
Tel. kom.: 784 554 364
e-mail: k.badan@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 72,00 m2
Rok budowy: 1983
Cena: 180.000 PLN

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Print Friendly, PDF & Email