Mieszkanie na sprzedaż Sosnowiec

Rozkładowe mieszkanie. Sosnowiec, Sielec, Narutowicza, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego.
Na sprzedaż bardzo praktyczne, położone w świetnie skomunikowanej, ale zarazem cichej części Sosnowca, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2. Ze względu na liczbę i układ pomieszczeń oraz lokalizację na bezpiecznym 10 piętrze z windą, nadaje się bardzo dobrze dla małżeństwa z dziećmi, a także osób zawodowo pracujących w domu.

Więcej szczegółów na temat oferty pod numerem tel. 784 554 364

Mieszkanie czyste, schludne, o praktycznym rozkładzie pomieszczeń. Najsilniejszym punktem mieszkania jest przestronny, bardzo jasny pokój (31,36m2 duży balkon), który można zaaranżować na własne miejsce pracy, siłownię lub przy większej rodzinie podzielić na dwa mniejsze. Dodatkowo dwa przytulne pokoje (11,68m2, 9m2), wygodna kuchnia (6,46m2) oraz praktyczna łazienka razem z wc (2,86m2).

Mieszkanie znajduje się w bezpiecznym budynku z domofonem oraz dodatkowymi drzwiami przy wejściu na klatkę schodową. Spokojne sąsiedztwo. Stan mieszkania oceniany jako dobry, a techniczny budynku jako bardzo dobry. Odpowiednia ilość miejsc parkingowych.

Ze względu na będące w okolicy centrum handlowe z kinem (CH Plaza), liczne punkty usługowo-handlowe, plac zabaw, szkołę, znajdującą się w wieżowcu przychodnię, aptekę oraz przystanki komunikacji miejskiej pozwalające na bardzo dobry dojazd do centrum, mieszkanie bardzo dobrze nadaje się dla osób pracujących, a także ceniących sobie komfort załatwienia większości spraw w swojej okolicy.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu.

Krzysztof Badan
784 554 364
k.badan@wgn.pl
www.wgn-nieruchomosci.sosnowiec.pl/rekomendacje.html

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie , dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nr oferty: SM143-157

Agent: Krzysztof Badan Sosnowiec
Kontakt:
Tel. kom.: 784 554 364
e-mail: k.badan@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 62,06 m2
Rok budowy: 1985
Cena: 158.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email