MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ŚWIDNICA

2Mieszkanie w Świdnicy na sprzedaż.

Mieszkanie na sprzedaż w Świdnicy, 2 pokoje, okolice Centrum. Komfortowe mieszkanie o podwyższonym standardzie o pow. 75 m2 wraz z bardzo dobrze prosperującym sklepem o pow. 16 m2 (plus zaplecze o pow. 10 m2) usytuowanym na parterze w kamienicy w bliskiej okolicy centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu; sypialni; dużej jasnej kuchni; dużej łazienki z wanną narożną oraz kabiną prysznicową, przestronnego przedpokoju. Bezpośrednio przy mieszkaniu usytuowany jest sklep o pow. 16 m2 wraz z zapleczem o pow. 10 m2.

Mieszkanie jest po remoncie kapitalnym zakończonym w XI.2011 r. w trakcie którego wymieniono wszystkie instalacje, doprowadzono siłę, ocieplono podłogi i ściany, obniżono sufity, wstawiono okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi. W trakcie remontu użyto materiałów najwyższej jakości. W kuchni meble robione na wymiar, blaty sprowadzane z Niemiec o wysokiej odporności na wysokie temperatury, sprzęt AGD najwyższej klasy, jeszcze na gwarancji. W mieszkaniu zainstalowano ogrzewanie w postaci promienników na podczerwień – bardzo ekonomiczne i zdrowe, grzejniki z formie obrazów – ręcznie malowane na specjalne zamówienie.

Cena obejmuje mieszkanie, sklep wraz z wyposażeniem (półki robione na zmówienie, lady chłodnicze) oraz zaplecze. Nieruchomość idealnie nadaje się np. na gabinety, usługi fryzjerskie lub kosmetyczne, itp. Cena do negocjacji !!!

Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację !!! WGN Świdnica, tel. 604 613 821.

Nr oferty: SM142-5077

Powierzchnia całkowita
101,00 m2
Cena
380.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email