MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN

Mieszkanie w Szczecinie. Do sprzedania przestronne, słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. Rozkładowe 3 pokoje, kuchnia osobna z oknem, duża łazienka z wc oraz
garderoba. W pierwotnej wersji w obecnej garderobie było wc jednak w wyniku przeróbek zostało przeniesione do łazienki przez co mieszkanie stało się jeszcze bardziej funkcjonalne. Okna w pokojach wychodzą na południową stronę dzięki czemu jest bardzo słonecznie, dodatkowo roztacza się z nich piękna panorama Szczecina, mieszkanie posiada dwa balkony. Mieszkanie czyste, zadbane, na podłogach panele, w kuchni terakota oraz zabudowa mebli, łazienka w glazurze i terakocie.

Oferta godna polecenie również ze względu na położenie w Centrum miasta, blisko komunikacji a jednocześnie przy mało ruchliwej ulicy.

Polecam ze względu na lokalizację i zapraszam do oglądania.

Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący: Karolina Jaździewska tel. 511 120 388

Nr oferty: SM105-3645

Powierzchnia całkowita: 72,00 m2
Rok budowy: 2000
Cena: 309.000 PLN

Agent: Karolina Jaździewska
licencja: 18164 Szczecin
Kontakt:
Tel.: 91 3070270
Tel. kom.: 511120388
e-mail: szczecin1@wgn.pl

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Print Friendly, PDF & Email