MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ TORUŃ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na sprzedaż.

Blisko UMK, centrum handlowo-rozrywkowe Plaza, szkoły, sklepy oraz tereny zielone. Oferta świetna dla studentów oraz osób chcących nabyć mieszkanie jako inwestycję pod wynajem. Lokal znajduje się w bloku czteropiętrowym, wybudowanym w latach siedemdziesiątych. Wymieniono w nim instalację elektryczną, kanalizację oraz dach. W pokojach (15m2, 8m2) położono mozaikę parkietową, na ścianie w salonie gładź, w sypialni tapeta. Wejście do kuchni z salonu, ale można powrócić do stanu pierwotnego i zrobić dwa osobne wejścia. Wyjście na balkon z dużego pokoju. Do mieszkania przynależy piwnica oraz schowek na rowery. Mieszkanie nie wymaga dużych inwestycji finansowych. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną, profesjonalną obsługę kredytową.

Naszym atutem jest bezpieczeństwo i doświadczenie. Najlepszych informacji udzieli agent prowadzący Mariola Rydlewska, tel. 535666109, mail: agent3torun01@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 37,00 m2
Rok budowy: 1970
Cena: 167.000 PLN

Nr oferty: SM100-230
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Print Friendly, PDF & Email