APARTAMENT NA SPRZEDAŻ WROCŁAW

14462-9Apartament we Wrocławiu Śródmieściu.

Do sprzedania ekskluzywny apartament dwupoziomowy w inwestycji Apartamenty Dąbie do indywidualnej aranżacji.

Apartatamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i Mój Dom.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust. Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż , luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano w Apartamentach Dąbie część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Luksusowa oferta sprzedaży apartamentów do indywidualnego wykończenia obejmuje lokale z przynależnym jednym lub dwoma tarasami oraz balkonem lub ogródkiem.
Niewatpliwe walory rozwiaząń projektowych to duże przeszklenia okien wraz z zamontowanymi okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.
Przedmiotowy apartament to przestronny, klimatyzowany lokal składający się z dwóch poziomów, gdzie na pierwszej kondygnacji usytuowane jest salon, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, bardzo duża łazienka, przestronny przedpokój . Poziom drugi to antresola o pow. ok. 80 mkw. Na antresoli można zaprojektować drugą łazienkę i przynajmniej dwie sypialnie lub zaaranżować tę przestrzeń w inny, indywidualny sposób np. jako bibliotekę i gabinety do pracy.
Na obydwu kondygnacjach z mieszkania jest wejście na tarasy.
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem .

Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkowa antresolą.

Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia całkowita: 183,40 m2
Rok budowy: 2010
Cena: 1.792.735 PLN

Agent: Grażyna Łazaruk
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 03
Tel. kom.: 661 056 191
e-mail: grazyna.lazaruk@wgn.pl
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Print Friendly, PDF & Email