Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

Mieszkanie Wrocław. Na sprzedaż trzypoziomowe mieszkanie o powierzchni 82,14 m2, położone przy ulicy Modrej na wrocławskim Kozanowie.
Nieruchomość składa się z trzech poziomów: na pierwszym holl oraz dwa pokoje, na piętrze przedpokój, salon, kuchnia, łazienka oraz osobno pralnia z WC; z przedpokoju wejście na antresolę (o wysokości 1,20m). Dodatkowo istnieje możliwość zaadaptowania części dachu w budynku na taras.

Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Okna nowe PCV, na ścianach gładzie, w łazience kafle, a w pokojach panele oraz mozaika parkietowa. Lokal nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Czynsz: ok. 600 zł (w tym ogrzewanie- ryczałt, zaliczka na wodę, f. remontowy) plus prąd.

Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się na IX piętrze w bloku z lat 80-tych, blisko parku, 2 minuty od przystanku tramwajowego, 4 minuty od pętli autobusowej. Dojazd do centrum zajmuje około 15 minut.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Klientom zainteresowanym zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Powierzchnia całkowita: 82,14 m2
Rok budowy: 1980
Cena: 359.000 PLN

Agent: Karolina Mydłowska
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 17
Tel. kom.: 796 569 710
e-mail: karolina.mydlowska@wgn.pl

Nr oferty: SM014-15090

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w
rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,
zalecamy ich osobistą weryfikację.

Print Friendly, PDF & Email