Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

Mieszkanie we Wrocławiu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kozanowskiej, w dzielnicy Fabryczna. Jest to tzw. górna część Kozanowa, NIGDY nie zalana przez powódź. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-kondygnacyjnym budynku z 1938 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 58,80 m2 składa się z trzech ustawnych pokoi, jasnej kuchni, dużego przedpokoju oraz łazienki połączonej z wc z oknem. Okna nowe PCV. Wystawa okien: kuchnia oraz pokój- zachód, dwa pozostałe pokoje- wschód, łazienka- północ. Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Opłaty: czynsz 234 zł ok. 120 zł za gaz prąd. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni ok. 11 m2. Kamienica w bardzo dobrym stanie, nowy dach. Mieszkanie dodatkowo ocieplone. Nowa instalacja grzewcza oraz wodno-kanalizacyjna.
W bliskim sąsiedztwie komunikacja miejska (autobusy i tramwaje), szkoły, przedszkola, sklepy, poczta, kościół.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Powierzchnia całkowita: 58,80 m2
Rok budowy: 1938
Cena: 280.000 PLN

Agent: Karolina Mydłowska
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 17
Tel. kom.: 796 569 710
e-mail: karolina.mydlowska@wgn.pl

Nr oferty: SM014-15382

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu
przepisów prawa https://qarshi.com/bokstaven-a/index.html , mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Print Friendly, PDF & Email